Нардеп Купрій працюватиме з виборцями на своєму окрузі особисто (ГРАФІК)

23.12.2014 09:02

Нардеп з Дніпропетровщини заявив, що працюватиме на своєму окрузі з громадянами в кінці грудня.

Про це повідомляє видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

«Відповідно до графіку роботи народних депутатів, я буду працювати в окрузі в кінці місяця. Прийом громадян буде проводитись мною:

1. Для виборців Петриківського району Дніпропетровської області - в смт Петриківка по вул. Комуністична, 24-а в неділю 28-грудня з 9:00 по 13:00.

2. Для виборців Дніпропетровського району Дніпропетровської області, а також частини АНД району м.Дніпропетровська - в м. Дніпропетровську на житловому масиві Фрунзенський, вул. В.Висоцького 2 (у приміщенні Ради ветеранів) в понеділок 29-го грудня з 9.00 по 12.00 та з 14.00 по 17.00», - повідомив народний депутат України Віталій Купрій.

Читайте также: У Дніпропетровську розпочали роботу приймальні нардепа Бориса Філатова

Как это повлияет на рейтинг:
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

АМУ категорично виступає проти намагань скасування акцизного податку з роздрібної реалізації тютюнових виробів і звернулася до профільного парламентського Комітету.

Подробнее

Власть РФ реализует абхазский сценарий на Донбассе

Подробнее

Украина сдала экзамен на демократию. Выборы в Украине состоялись, несмотря на влияние РФ.

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет