Нардеп Купрій доповів Авакову про безкарність дніпродзержинських міліціянтів-сепаратистів

10.12.2014 19:36

Народний депутат Віталій Купрій повідомив Міністру МВС Арсену Авакову, що у Дніпродзержинську працюють міліціянти-сепаратисти. Кримінальне ж провадження стосовно їхніх злочинних підбурюваннях населення на підтримку «Новоросії» вже закриті.

Про це пише видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Сьогодні на засіданні Комітету підняв перед міністром Аваковим питання сепаратистських антидержавних дій працівників міліції.

Співробітники лінійного відділу міліції річкового порту м.Дніпродзержинськ майори Баранник та Сорокін тривалий час працюють на російську розвідку, підбурюючи місцевих жителів на повстання проти української влади.

В вересні місяці вони розмалювали бетонні опори моста через р. Дніпро надписами "Новоросія" з триколорами. СБУ відкрило кримінальне провадження за ч.1 ст.110 КК - посягання на териториальну цілісність України. Злочинці в погонах були виявлені, знайдені свідки та знаряддя злочину. Але, о, чудо! На теперішній час справу закрито і міліція продовжує підривати устої нашої держави.

Для нас, депутатів Дніпропетровщини, проблеми сепаратизму - одні з самих болючих. Адже більшість загинувших в АТО складають мешканці нашої області. Вимогу негайного поновлення слідства і притягнення винних до кримінальної відповідальності я також передав Генпрокурору і Голові СБУ», - написав нардеп Купрій.

Комментарии
Суд
10.12.2014
неправильно - не ублшюдку, а прямому или косвенному участнику/организатору операции по убийству Саши Белого
гость
10.12.2014
Слава УБЛЮДКУ Авакову
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет