Нардеп Купрій доповів Авакову про безкарність дніпродзержинських міліціянтів-сепаратистів

10.12.2014 19:36

Народний депутат Віталій Купрій повідомив Міністру МВС Арсену Авакову, що у Дніпродзержинську працюють міліціянти-сепаратисти. Кримінальне ж провадження стосовно їхніх злочинних підбурюваннях населення на підтримку «Новоросії» вже закриті.

Про це пише видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Сьогодні на засіданні Комітету підняв перед міністром Аваковим питання сепаратистських антидержавних дій працівників міліції.

Співробітники лінійного відділу міліції річкового порту м.Дніпродзержинськ майори Баранник та Сорокін тривалий час працюють на російську розвідку, підбурюючи місцевих жителів на повстання проти української влади.

В вересні місяці вони розмалювали бетонні опори моста через р. Дніпро надписами "Новоросія" з триколорами. СБУ відкрило кримінальне провадження за ч.1 ст.110 КК - посягання на териториальну цілісність України. Злочинці в погонах були виявлені, знайдені свідки та знаряддя злочину. Але, о, чудо! На теперішній час справу закрито і міліція продовжує підривати устої нашої держави.

Для нас, депутатів Дніпропетровщини, проблеми сепаратизму - одні з самих болючих. Адже більшість загинувших в АТО складають мешканці нашої області. Вимогу негайного поновлення слідства і притягнення винних до кримінальної відповідальності я також передав Генпрокурору і Голові СБУ», - написав нардеп Купрій.

Комментарии
Суд
10.12.2014
неправильно - не ублшюдку, а прямому или косвенному участнику/организатору операции по убийству Саши Белого
гость
10.12.2014
Слава УБЛЮДКУ Авакову
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю