Нардеп Гальченко опроверг обвинения в адрес Вилкула

02.04.2015 19:46

«Виталий Куприй – это тот депутат, которого недавно решением депутатов Блока Петра Порошенко исключили из фракции, а СБУ заявило о его причастности к противоправной криминальной группировке. Но вчера он сделал очередное абсолютное лживое заявление, обвинив мэра Кривого Рога Юрия Вилкула в непоступлении 40 млн грн от рекламы в бюджет города. Его слова – ложь от первого до последнего слова, чтобы привлечь к себе внимание. С 2009 года плата за временное пользование местом, находящимся в коммунальной собственности (в том числе и за размещение наружной рекламы), зачисляется в бюджет города. Подчеркну еще один факт – Юрий Вилкул был избран мэром только в 2010 году. И Куприй не мог об этом не знать», - заявил народный депутат Андрей Гальченко.

Об этом сообщает Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" со ссылкой на пресс-службу нардепа.

«Я много лет проработал первым замом городского головы, и поэтому, чтобы пресечь все попытки Куприя в очередной раз попытаться дестабилизировать ситуацию в Кривом Роге, детально опишу ситуацию.

На выполнение постановления Кабинета Министров Украины от 09.09.2009 №968 Криворожский городской совета в октябре 2009 года принял решение №3530 от 14.10.2009 «О выполнении Постановления Кабинета Министров Украины «О внесении изменений в Типовые правила размещения внешней рекламы», которым функции рабочего органа были возложены на управление градостроительства и архитектуры исполкома горсовета, а плата за временное пользование местами размещения рекламных средств, находящихся в коммунальной собственности, в полном объеме направляется в местный бюджет», - подчеркнул Гальченко.

Читайте также: Прокуратура визнала бездіяльність відносно злочинів Вілкула, - Купрій

По факту заявлений Куприя уже началось досудебное следствие. «Депутаты из Блока Петра Порошенко уже дали оценку действиям Куприя – он уже не член президентской фракции. Теперь оценку его лжи должен дать суд», - сказал Гальченко.

Нагадаємо, раніше Віталій Купрій заявив, що в результаті корупційної схеми за останні 5 років до міського бюджету Кривого Рогу не надійшло більше 40 млн. грн, що призвело до погіршення стану охорони здоров’я, освіти, соціального забезпечення, фізкультури і спорту тощо.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Кривого Рога
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
Прохожий
02.04.2015
За что фуфушка хвалит фуфуха? за то что хвалит он фуфушку! Все в семейке шито
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат