Нардеп Андрей Павелко назначен куратором Днепропетровщины от партии Президента

13.05.2015 09:34

Народный депутат Украины из Днепропетровска, президент Федерации футбола Украины Андрей Павелко возглавит областной избирательный штаб «Блока Петра Порошенко - Солидарность» на период избирательной кампании в местные советы.

Об этом сообщает интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

На состоявшемся недавно закрытом партийном совещании было озвучено это решение киевского штаба.

Его заместителем назначен депутат Днепропетровского областного совета, председатель Днепропетровской областной организации партии «Блок Петра Порошенко – Солидарность», советник днепропетровского губернатора Глеб Пригунов.

Читайте также: "Подарок" от Президента: Александр Вилкул возвращается на Днепропетровщину

Как сообщил нам источник, стоит непростая задача получить максимум голосов, поскольку рейтинг почетного лидера партии Петра Порошенко и его политической силы на Днепропетровщине падает, а в условиях надвигающихся социальных протестов есть опасение, что «Оппозиционный блок» соберет значительный электоральный «урожай», повторяя успех парламентской кампании 2014 года.

Помимо этого есть определенные трудности в коммуникации с новым днепропетровским губернатором Валентином Резниченко, который фактически проваливает возложенные на него задачи по укреплению положительного имиджа Президента в регионе.

Читайте также: Итоги пресс-конференции днепропетровского губернатора: вопросов больше, чем ответов

Как это повлияет на рейтинг:
Народный депутат ВРУ 7-8 созыва, член центральной рады политической партии "Блок Петра Порошенко"
Подробнее
Председатель Днепропетровского областного совета, депутат облсовета 6 - 7 созывов, председатель Днепропетровской областной организации партии "Блок Петра Порошенко"
Подробнее
Политическая партия "Блок Петра Порошенко"
Подробнее
Председатель Днепропетровской областной государственной администрации
Подробнее
Комментарии
Громада Новомосковського району Україна
23.05.2015
Просимо Вас допомогти поширити цей лист в Facebook та ЗМІ Відкритий лист голові Дніпропетровської обласної державної адміністрації Резніченку В.М. від громади Новомосковського району https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1586867544901293&id=1586626091592105¬if_t=story_reshare
Егор
13.05.2015
Такой наруководИт......
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет