Намерение Филатова «заморозить» депутатские фонды – это произвол, - Погребов

27.10.2016 15:42

Депутат Днепровского горсовета Дмитрий Погребов считает произволом намерение городского головы Бориса Филатова "не выпускать" депутатские деньги.

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

"Хочу напомнить всем днепровцам, что такое «депутатский фонд» городского совета. Это часть средств городского бюджета, которые направляют на нужды города, по запросам депутатов. Ни один городской голова по закону не имеет права распоряжаться этими деньгами или «не выпускать» их. Это произвол.

Депутатский фонд можно направлять только на: 1) социальную защиту граждан, которые очутились в трудном положении; 2) на улучшение объектов коммунальной собственности территориального общества города.

Тот, кто лишает депутатов прав распоряжаться депутатским фондом, на самом деле лишает поддержки социально беззащитных. Таким образом, мэр планирует «заморить голодом» отнюдь не депутатов, а тех, кто обратился за помощью", - написал он.

Читайте также: Филатов назвал депутатов «тварями» и заявил, что не даст им денег.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

«Українське товариство охорони пам’яток історії та культури Рівненської області» по завершенні Колядних свят, 23 січня 2020 року, урочисто передало величного Дідуха, який стояв на майдані Незалежності у Рівному, на постійне експонування до Національного центру народної культури у м. Києві – музею Івана Гончара.

Подробнее

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю