Наявні ліки у медзакладах Дніпра тепер можна перевірити онлайн

06.10.2017 16:30   -
Автор:

З вересня на Дніпропетровщині повноцінно запрацював сайт liky.ua. Завдяки цьому порталу тепер кожен мешканець області може перевірити, скільки і яких препаратів знаходиться у кожному закладі охорони здоров’я.
Про це повідомляє Інтернет-видання«ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням на прес-службу ГО «Інститут аналітики та адвокації».
Сьогодні на сайті оприлюднюють інформацію 109 закладів охорони здоров’я. Вони регулярно оновлюють статистику за наявними залишками ліків у медзакладі.
«Сервіс не складний та зручний у користуванні як для пацієнтів, так і для лікарів. – запевняє директор Департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА Наталія Будяк. – Завдяки роботі сервісу пацієнти можуть легко перевірити препарати, які є у кожній лікарні області та за які вже заплатила держава. Відтак, хворі мають отримувати їх безкоштовно. Лікарням теж зручно – мають перед очима достовірну інформацію, що допомагає в призначенні лікування».
Кожна лікарня отримує персональні сторінку на сайті та персональний кабінет зі зручним інтерфейсом. Єдине, що потрібно кожному закладу — це підключення до Інтернету та час.
«Основною метою проекту є підвищення прозорості та підзвітності закладів охорони здоров’я. – розповідає представниця Інституту аналітики та адвокації Вікторія Лоза. – Усі ліки, які лежать на складах медзакладів тепер можна перевірити он-лайн. Усі назви препаратів, що є на сайті, ми синхронізували з Державним реєстром лікарських засобів. А тому у працівника, який щомісяця оновлює дані, немає шансів зробити помилку».
Щотижня у середньому 2000 мешканців Дніпропетровщини перевіряє наявні ліки у медзакладах за допомогою цього порталу. Аналогічний сервіс уже працює у 5 областях України.

Поделиться

Категория: Новости

Теги: , , , , ,