Надеемся на поддержку Киева в вопросе аэропорта Днепра, - Александр Лыгин

02.10.2018 17:00

В Днепре существуют проблемы со старым аэропортом, ведь он уже много лет принимает по 3-4 рейса в день, и не отвечает тем вызовам времени, которые есть на сегодняшний день. Насчет вероятности выделения средств для его реконструкции Киевом, то тут уже шансы "50 на 50".

Об этом в специальном комментарии интернет-изданию «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» заявил депутат городского совета Днепра Александр Лыгин.

Депутат считает, что если есть стратегия, чтобы появился современный аэропорт и если исполнительные органы считают, что это недавно принятое сессией воззвание к Киеву поможет, чтобы в городе появился новый аэропорт, то "пусть будет".

«Если это воззвание поможет, чтобы был новый и современный аэропорт, я только – за», - рассказал Александр Лыгин.

«Насчет вероятности выделения средств, то тут уже "50 на 50". Тут много факторов. Это, в первую очередь, касается городского бюджета, и как будут приниматься дальнейшие решения. Но, надеюсь, обращение будет принято правительством и деньги будут выделены», - добавил он.

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю