На ж/м Тополь «Шинок» разместился рядом с детской площадкой (ФОТО)

07.10.2016 10:16

Жители ж/м Тополь 2, 3 озабочены засильем МАФов на своих массивах.

Об этом говориться на странице сообщества «Дніпро проти н/з МАФів» в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Днепрянин Юрий Калиниченко пишет, что в районе кинотеатра «Сич» увидел на газоне ямы под установку нового киоска. «Видимо, уже негде устанавливать от остановки до супермаркета «АТБ», нашли другое место», - рассказал он.

Частный предприниматель из Днепра под именем «Другая реальность» сообщила о наливайке «Шинок», которая разместилась на ж/м Тополь 2 рядом с выходом на детскую площадку.

Комментарии
Гость
07.10.2016
Это что. На проспекте Слобожанском, 18 наливайка прямо рядом с детским клубом. И это не МАФы, а капитально...
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю