На ж/м Тополь-2 вырубают сквер для строительства высотки (ФОТО)

18.04.2017 12:00

Строительный скандал на ж/м Тополь-2 продолжается. Как пишут местные жители в соцсетях, сейчас в районе домов №28 и №29 находится около 30 молодых людей спортивного телосложения, которые окружили территорию по периметру и никого туда не пускают. В это время рабочие вырубывают деревья и кустарники.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Люди боятся выходить, звучат конкретные угрозы. Полиция не вмешивается и не реагирует на просьбы жильцов», - написал на своей странице в Фейсбук днепрянин Александр Шатов.

Напомним, что на ж/м Тополь-2, на углу домов №27 и №28, хотят построить 10-этажный дом. Уже вырубили деревья и завозят строительные материалы. Местные жители выступают категорически против стройки, поскольку она соседствует с аварийными домам

Фото: Марина Аленкина.

Комментарии
Оксана
18.04.2017
1997 год уже забыли? какое строительство 10-этажки? сейчас строительная компания расскажет геодезистам, что она забьет 300 свай (или сколько там нужно), забьет в два-три раза меньше, а затем поедут дома и кто за это ответит? не известные "молодые люди"-титушки? Власть сменилась, а методы старые? куча недостроев разваливающихся. Пусть их разбирают строительные компании и строят там дома. Зачем деревья рубить?
Филатов
18.04.2017
Это тема, которую крышует мой подельник Мишалов
Гость
18.04.2017
сколько же у нас молодых бездельников. которые за деньги и маму продадут...
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат