На ж/м Красный Камень на крыше подземного перехода установили обменник (ФОТО)

18.01.2017 14:18

Днепрянка Людмила Терехина рассказала, что на ул. Набережная Заводская, 97 б прямо на крыше подземного перехода установили пункт обмена валют.

Об этом она написала на странице сообщества «АнтиМАФия. Днепр» в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«16 ноября 2016 года был демонтаж, ровно через месяц привезли снова, но не работал. Вчера подключили к сети и сегодня работает», - написала она.

Напомним, что 17 января в Днепре демонтировали рынок «Торжок», который находится в районе пр. Яворницкого. Также городские власти заявили о введении коллективной ответственности для владельцев киосков.

Комментарии
горожанка
19.01.2017
так переход не работает! он, по-моему, вообще там не работал никогда
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю