На ж/м Фрунзенский снесли «наливайку» (ФОТО)

10.12.2016 11:15

9 декабря на ж/м Фрунзенский по ул. Шолохова, 19 коммунальщики демонтировали «наливайку».

Об этом на странице сообщества «Дніпро проти н/з МАФів» в Фейсбук написала Нарина Воолнянская, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Именно «наливайку», где неоднократно лично видела, как разливают водку (и не факт, что не «паленку»). Теперь же на пустом месте красуются лишь несколько деревянных палок.

А вот хлебный киоск, что в 5 м от снесенного МАФа, остался на своем месте. Видимо, к нему претензий нет», - написала она.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю