На ул. Рабочей в результате ДТП машину разрезало на две части (ФОТО)

29.05.2017 10:54

27 мая поздно вечером на ул. Рабочей произошло дорожно-транспортное происшествие, в результате которого автомобиль разорвало на две части. При этом трое молодых людей, которые были в салоне иномарки, остались живы.

Об этом на своей странице в Фейсбук написала днепрянка Алена Хуторная, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

" Со слов очевидцев самого момента аварии, при столкновении с ограждением автомобиль разрезало на две части: задняя часть осталась на дороге, передняя часть с людьми в дальнейшем влетела в дерево. В салоне находилось 3 человека - молодые парень и 2 девушки. Чудом все остались живы и на момент прибытия скорых были в сознании. Девочка-пассажир, которая сидела сзади, даже могла самостоятельно передвигаться. Причину аварии установит следствие, но то, что скорость была превышена, - очевидный факт", - написала она.

Комментарии
Серж
29.05.2017
BMW?
Последние записи в блогах

«Українське товариство охорони пам’яток історії та культури Рівненської області» по завершенні Колядних свят, 23 січня 2020 року, урочисто передало величного Дідуха, який стояв на майдані Незалежності у Рівному, на постійне експонування до Національного центру народної культури у м. Києві – музею Івана Гончара.

Подробнее

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю