На ул. Рабочей в результате ДТП машину разрезало на две части (ФОТО)

29.05.2017 10:54

27 мая поздно вечером на ул. Рабочей произошло дорожно-транспортное происшествие, в результате которого автомобиль разорвало на две части. При этом трое молодых людей, которые были в салоне иномарки, остались живы.

Об этом на своей странице в Фейсбук написала днепрянка Алена Хуторная, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

" Со слов очевидцев самого момента аварии, при столкновении с ограждением автомобиль разрезало на две части: задняя часть осталась на дороге, передняя часть с людьми в дальнейшем влетела в дерево. В салоне находилось 3 человека - молодые парень и 2 девушки. Чудом все остались живы и на момент прибытия скорых были в сознании. Девочка-пассажир, которая сидела сзади, даже могла самостоятельно передвигаться. Причину аварии установит следствие, но то, что скорость была превышена, - очевидный факт", - написала она.

Комментарии
Серж
29.05.2017
BMW?
Последние записи в блогах

За десять місяців поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 76,2 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 54,0 млн грн від ліцензування роздрібної торгівлі.

«Станом на перше листопада 2018 року здійснюють підприємницьку діяльність 5772 суб’єкти господарювання, що мають 13602 діючі ліцензії, з яких: 7348 ліцензій на алкоголь та 6254 - на тютюн», - повідомив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Сергій Кирпа.

В той же час, з початку року Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області призупинено дію 2233 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 2252 ліцензії, з яких 91 - за порушення законодавства у частині продажу алкогольних та тютюнових товарів особам, які не досягли 18 років.

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось