На ул. Новокрымской днепряне уже год живут без крыши над головой (ВИДЕО)

13.10.2016 14:38

Крыша в шестиквартирном доме на ул. Новокрымской стала рушиться больше года назад. Люди говорят, что сразу же обратились в обслуживающую их дом компанию, а в «Жилсервисе 1» отвечают, что ремонт смогут сделать только в 2017 году.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на 34 канал.

Жители некоторых квартир отремонтировали кровлю собственными силами, у других на это нет средств, поэтому и живут, в буквальном смысле слова, под открытым небом.

В КП «Жилсервис 1» заявили, что заявку на ремонт крыши получили только 22 сентября и сразу же внесли в план работ на 2017 год. Как людям обойтись без крыши зимой, неизвестно.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю