На ул. Калиновой провели демонтаж киосков (ФОТО)

05.12.2016 10:53

На остановке общественного транспорта «Ул. Софьи Ковалевской» коммунальщики демонтировали 5 киосков.

Об этом на странице сообщества «Дніпро проти н/з МАФів» в Фейсбук написала местная жительница Евгения Мальцева, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Исторический день на ул. Калиновая. Убрали сразу 3 киоска! На прошлой неделе два. Ребята обещали вернуться и за остальными. Ждем с нетерпением», - написала она.

Читайте также: На ж/м Победа-6 массово сносили киоски (ФОТО)

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю