На спальном массиве Днепра огромное дерево рухнуло на машины (ФОТО)

03.11.2016 11:32

На ж/м Покровский (ж/м Коммунар) вследствие сильного ветра рухнул огромный тополь. Падая, дерево зацепило несколько припаркованных под ним автомобилей. К счастью, люди в результате ЧП не пострадали.

Об этом на своей странице в Фейсбук написал журналист Сергей Теодорович, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Утренняя «картина маслом»: дерево лежит - машины стоят. Внутридворовая дорога между 26-м и 32-м домами по улице Юрия Кондратюка перекрыта деревом, однако главное, что все целы и живы», - рассказал он.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю