На спальном массиве Днепра огромное дерево рухнуло на машины (ФОТО)

03.11.2016 11:32

На ж/м Покровский (ж/м Коммунар) вследствие сильного ветра рухнул огромный тополь. Падая, дерево зацепило несколько припаркованных под ним автомобилей. К счастью, люди в результате ЧП не пострадали.

Об этом на своей странице в Фейсбук написал журналист Сергей Теодорович, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Утренняя «картина маслом»: дерево лежит - машины стоят. Внутридворовая дорога между 26-м и 32-м домами по улице Юрия Кондратюка перекрыта деревом, однако главное, что все целы и живы», - рассказал он.

Комментарии
Последние записи в блогах

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее

Чергова революція доб’є країну.Лідер РПЛ переконаний, зараз політики повинні шукати способи об’єднати українців.

 

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось