На ремонт Нового моста в Днепре уйдет еще миллион гривен

15.09.2017 14:00

В Днепровском горсовете объявили новый тендер, связанный с ремонтом Нового моста, на который собираются потратить еще более миллиона гривен. Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на информацию сайта «e-tender».

Департамент благоустройства и инфраструктуры планирует потратить на переустройство линейно-кабельных сооружений 1 213 334 гривен. Датой начала приема предложений указано 15 сентября.

Средства пойдут на разборку асфальтобетонных покрытий вручную на одной половине проезжей части, пока на другой половине будет осуществляться систематическое движении транспорта. Также в процессе работ проложат трубопроводные каналы для кабелей. Предусмотрены и прочие строительно-монтажные работы, такие как засыпание щебнем, бетонирование, поверхностная обработка покрытий битумной эмульсии с применением мытого щебня.

Комментарии
Вася
15.09.2017
Как говорил один из политиковощей @ля дебилы.
Гнев
15.09.2017
ДА ВЫ, МЛЕАТЬ, СОВСЕМ ОХ...Б МРАЗИ. ФИЛАТОВ, ТВАРЬ, ХВАТИТ ВОРОВАТЬ.
Лариса
15.09.2017
Ремонт моста это очень хорошо, выделение денег и тендера - еще лучше!!! Но почему по мосту движутся легковые, частные машины, у них у всех что, есть пропуска? Патрульные на мосту останавливают переполненные маршрутки, а чем людям добираться на работу? "Власть", вы хоть раз ездили на работу общественным транспортом? Что вы предлагаете делать нам? Так почему останавливают маршрутки, а не частный транспорт? А частный транспорт это далеко не жигули и москвичи!!!!
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее

Нині українським православним з ініціативи зовнішніх сил нав’язується дискусія стосовно святкування Різдва не 7 січня, а 25 грудня.

Ініціатори кажуть, що це дуже «сучасно» і відверто по «європейські» бути разом з католиками і протестантами та святкувати Різдво у терміни які колись встановив Ватикан. Але чи так це насправді? Чи усе так мило і просто?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю