На пр. Поля машина провалилась под асфальт (ВИДЕО)

12.12.2016 09:19

На пр. Поля произошел очередной провал асфальтного покрытия, из-за чего в образовавшуюся яму угодил автомобиль. Машину пришлось доставать с помощью спецтехники.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

На прошлой неделе днепряне неоднократно сообщали о ямах на пр. Поля. Как известно, там идет прокладка канализационного коллектора. А просадка дороги возникает из-за того, что там больше 15 лет дренирует старая сточная труба. Параллельно ей коммунальные службы прокладывают новый коллектор.

Видео: Sergey P.

Комментарии
Последние записи в блогах

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее

Чергова революція доб’є країну.Лідер РПЛ переконаний, зараз політики повинні шукати способи об’єднати українців.

 

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось