На пр. Поля киоски заняли место цветов на клумбах (ФОТО)

23.03.2016 13:36

Два свежевыкрашенных киоска появились в Днепропетровске на пр. Поля, 94, заняв место на клумбах.

Этой новостью на странице сообщества «Дніпро проти н/з МАФів» в Фейсбук поделился днепропетровчанин Евгений Шинкаренко, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Новые два красавца появились на углу дома по проспекту Кирова, 94 рядом с «АТБ». Установили в ночь с 22 на 23 марта или утром 23 марта. На карте разрешенных сооружений данные киоски отсутствуют. На киосках есть надпись «Павильон установлен официально договор №1080/1». Стоят на клумбах, мешают проходу к домам!», - пишет он.

Как сообщалось ранее, спальные районы Днепропетровска продолжают «атаковать» МАФы.

Читайте также: На ж/м Левобережный пивной ларек установили на парковке (ФОТО).

Фото: Фейсбук.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю