На пр. Мазепы киоски устанавливают на проезжей части (ФОТО)

02.11.2016 10:53

Борьба с незаконными киосками в Днепре продолжается. Коммунальщики демонтируют МАФы в одних районах города, но некоторые из них, вместо штрафплощадки, оказываются в других районах. Так, на пр. Мазепы (пр. Петровского) ларьки уже стали устанавливать на проезжей части.

Об этом на странице сообщества «Дніпро проти н/з МАФів» в Фейсбук написал Сергей Киреев, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Возле Киевского рынка продолжают плодиться киоски прямо на проезжей части пр. Мазепы (Петровского)», - рассказал он.

Напомним, днепряне жалуются на установку киосков под своими окнами.

Читайте также: Филатов заявил, что борцам с незаконными МАФами «объявили войну» (ФОТО).

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю