На пр. Мазепы киоски устанавливают на проезжей части (ФОТО)

02.11.2016 10:53

Борьба с незаконными киосками в Днепре продолжается. Коммунальщики демонтируют МАФы в одних районах города, но некоторые из них, вместо штрафплощадки, оказываются в других районах. Так, на пр. Мазепы (пр. Петровского) ларьки уже стали устанавливать на проезжей части.

Об этом на странице сообщества «Дніпро проти н/з МАФів» в Фейсбук написал Сергей Киреев, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Возле Киевского рынка продолжают плодиться киоски прямо на проезжей части пр. Мазепы (Петровского)», - рассказал он.

Напомним, днепряне жалуются на установку киосков под своими окнами.

Читайте также: Филатов заявил, что борцам с незаконными МАФами «объявили войну» (ФОТО).

Комментарии
Последние записи в блогах

Увага! Розпочалась деклараційна кампанія 2020!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що деклараційна кампанія 2020 розпочалась і триватиме до 01 травня.

Подробнее

Заповнення реквізитів «Призначення платежу» та «Отримувач» платіжного доручення на сплату єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що вимоги стосовно заповнення платіжних документів на сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) визначені Порядком заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 24.07.2015 № 666 із змінами та доповненнями (далі – Порядок № 666).

Подробнее

Новації 2020 року для платників ПДВ!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує.

У зв’язку із набранням чинності Законом України від 05 грудня 2019 року № 344-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо створення сприятливих умов для діяльності підприємств та організацій, заснованих громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю» (далі – Закон № 344) та з метою оперативного інформування платників ПДВ ДПС України повідомила про окремі зміни, які відбулися у частині оподаткування ПДВ.

Подробнее

Податківці роз’яснюватимуть роботодавцям важливість офіційного працевлаштування найманих

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує.

ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini/405454.html повідомила наступне.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю