На пляжах Днепра будут дежурить медики

21.06.2017 09:02

Согласно распоряжению городского головы Днепра от 19 июня, во время купального сезона на пляжах Днепра будут дежурить медицинские сотрудники.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Медпомощь будет предоставляться с 9.00 до 18.00 на трех официальных пляжах, которые расположены на Монастырском острове, ж/м Приднепровск и в зоне отдыха «Сагайдак» (бывший Воронцовский пляж).

Напомним, что в 2017 году для приведения пляжей Днепра в порядок выделяют 4 млн грн.

Читайте также: Шесть пляжей Днепропетровщины уже готовы к купальному сезону

Теги:
Днепр пляж
Комментарии
Последние записи в блогах

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее

Чергова революція доб’є країну.Лідер РПЛ переконаний, зараз політики повинні шукати способи об’єднати українців.

 

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось