На озере Карпенковом в Днепре замерзают лебеди

06.12.2016 10:21

Днепрянка Ирина Ильяшенко рассказала, что на озере Карпенковом остались зимовать порядка 20 лебедей, которые теперь замерзают.

Этой новостью она поделилась своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«На озере Карпенковом, что по новой Полтавской трассе, остались на зиму штук 20 лебедей. Вода замерзла. Похоже, то же и с лебедями. Что-нибудь можно сделать? Может, какая организация природоохранная есть? Жалко их. Замерзнут...», - написала она.

В пресс-службе ГУ ГСЧС Днепропетровской области «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» ответили, что они отреагируют на вызов, если свидетель событий позвонит на 101.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю