На округах Днепропетровщины ЦИК отказал в регистрации еще 8 кандидатам

29.09.2014 13:16

28 сентября во время заседания Центральной избирательной комиссии по 7 одномандатным избирательным округам в Днепропетровкой области Центризбирком отказал в регистрации 8 кандидатам в народные депутаты Украины.

Об этом сообщает Интернет-издание «ГЛАВНОЕ».

Список кандидатов, которых ЦИК не допустил к регистрации во внеочередных выборах, в связи с отсутствием документов, указанных в части второй статьи 55 избирательного закона:

Мищук В.Б. - № 22

Биденко В.В., Усольцев С.А. - № 25

Павловский Г.В. - № 30

Долуденко М.М. - № 31

Бойченко Олег Петрович - № 33,

Резник С.А. - № 38,

Радчук А.А. - № 40.

Отказано кандидату в народные депутаты Украины на 37-м избирательном округе (Днепропетровщина) Цуркану А.В. в регистрации двух его доверенных лиц.

Рассмотрев соответствующие документы и установив их соответствие требованиям избирательного закона, Комиссия зарегистрировала 243 кандидата в народные депутаты Украины, которые будут баллотируются в одномандатных избирательных округах в порядке самовыдвижения.

Таким образом, по состоянию на 28 сентября в одномандатных избирательных округах зарегистрировано 2493 кандидата в народные депутаты Украины, в том числе выдвинутых путем самовыдвижения - 1378, партиями - 1115.

Комментарии
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат