На левом берегу Днепра появился новый 16-этажный мурал (ФОТО)

10.04.2017 10:18

На 16-этажном доме на ж/м Солнечный появился новый мурал, на котором изображена девушка с длинными волосами, сидящая на дереве. В ее руках находится корзина с весенними цветами. Это уже третий масштабный мурал, который появился на левом берегу за последние несколько месяцев. Первые два носят названия «Пани Днепра» и «Пан Днепра».

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

По информации misto.news, автором муралов является харьковский стрит-арт-художник Александр Бритцев. «В реализации проекта участвуют две организации – «M-City» и «Art United Us», которые поддерживают создание муралов в украинских городах. Днепровская команда «M-City» нашла подходящую локацию и предложила мне создать рисунок», - рассказал автор картин.

Александр Бритцев с мамой на фоне своих работ.

Фото: Depo.Днепр, Вконтакте.

Комментарии
Последние записи в блогах

За десять місяців поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 76,2 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 54,0 млн грн від ліцензування роздрібної торгівлі.

«Станом на перше листопада 2018 року здійснюють підприємницьку діяльність 5772 суб’єкти господарювання, що мають 13602 діючі ліцензії, з яких: 7348 ліцензій на алкоголь та 6254 - на тютюн», - повідомив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Сергій Кирпа.

В той же час, з початку року Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області призупинено дію 2233 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 2252 ліцензії, з яких 91 - за порушення законодавства у частині продажу алкогольних та тютюнових товарів особам, які не досягли 18 років.

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось