На карантине из-за гриппа уже около 30 тысяч школьников Днепропетровщины

10.12.2016 09:52

Эпидемиологический порог по простуде и гриппу в Днепропетровской области превышен на 30%. В 95 школах и 783 классах временно приостановлены занятия. На карантине около 30 тысяч детей

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу Днепропетровской облгосадминистрации.

«Решение о закрытии отдельных классов или школ на карантин принимают на местах. Если 20% школьников учреждения отсутствуют по болезни - занятия могут временно приостановить. Как правило, где-то на 3-5 дней, - сказал директор департамента образования и науки Днепропетровской ОГА Антон Демура. - Как догонять учебную программу после карантина школы решают самостоятельно».

Больше всего школ закрыто в Павлограде, Новомосковске и Першотравенске.

Всего на дополнительных каникулах около 30 тысяч учащихся области.

Тем, кто еще не заболел, медики советуют сделать прививку для профилактики гриппа. Особенно это касается детей, пожилых людей, беременных, пациентов с хроническими заболеваниями.

«Делать прививки не поздно. Они помогут укрепить иммунитет и избежать осложнений. Купить вакцину можно в аптеках. Накануне надо обязательно посоветоваться с врачом, а прививаться - исключительно в медучреждении», - рассказала заместитель директора департамента здравоохранения Днепропетровской ОГА Елена Луговая.

Сейчас прививки от гриппа сделали уже более 7000 жителей Днепропетровщины.

Комментарии
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее

Нині українським православним з ініціативи зовнішніх сил нав’язується дискусія стосовно святкування Різдва не 7 січня, а 25 грудня.

Ініціатори кажуть, що це дуже «сучасно» і відверто по «європейські» бути разом з католиками і протестантами та святкувати Різдво у терміни які колись встановив Ватикан. Але чи так це насправді? Чи усе так мило і просто?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю