На карантине из-за гриппа уже около 30 тысяч школьников Днепропетровщины

10.12.2016 09:52

Эпидемиологический порог по простуде и гриппу в Днепропетровской области превышен на 30%. В 95 школах и 783 классах временно приостановлены занятия. На карантине около 30 тысяч детей

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу Днепропетровской облгосадминистрации.

«Решение о закрытии отдельных классов или школ на карантин принимают на местах. Если 20% школьников учреждения отсутствуют по болезни - занятия могут временно приостановить. Как правило, где-то на 3-5 дней, - сказал директор департамента образования и науки Днепропетровской ОГА Антон Демура. - Как догонять учебную программу после карантина школы решают самостоятельно».

Больше всего школ закрыто в Павлограде, Новомосковске и Першотравенске.

Всего на дополнительных каникулах около 30 тысяч учащихся области.

Тем, кто еще не заболел, медики советуют сделать прививку для профилактики гриппа. Особенно это касается детей, пожилых людей, беременных, пациентов с хроническими заболеваниями.

«Делать прививки не поздно. Они помогут укрепить иммунитет и избежать осложнений. Купить вакцину можно в аптеках. Накануне надо обязательно посоветоваться с врачом, а прививаться - исключительно в медучреждении», - рассказала заместитель директора департамента здравоохранения Днепропетровской ОГА Елена Луговая.

Сейчас прививки от гриппа сделали уже более 7000 жителей Днепропетровщины.

Комментарии
Последние записи в блогах

Асоціація міст України виступила категорично проти перекладання на місцеві бюджети фінансування витрат через знижнення граничних тарифів на тепло і водопостачання. Це призведе до додаткового навантаження на місцеві бюджети, яке вони просто не витримають.

Подробнее

За п’ять місяців поточного року ГУ ДФС у Дніпропетровській області видано 5796 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними та тютюновими виробами. Загалом, станом на 1 червня в області діє 14432 ліцензії по 4816 суб’єктах господарювання.

Крім того, ведеться систематичний контроль за своєчасністю щоквартальної сплати суб’єктами господарювання за ліцензії на право роздрібної торгівлі. В результаті, з початку року призупинено дію 1136 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу.

«Слід зазначити, що з початку поточного року, за порушення законодавства в частині продажу алкогольних та тютюнових виробів було анульовано 969 ліцензій, у тому числі 39 ліцензій за порушення законодавства в частині продажу зазначених товарів особам, які не досягли 18 років», - повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

 

Подробнее

Протягом січня – травня 2019 року до місцевих бюджетів Дніпропетровської області надійшло 902,5 млн грн єдиного податку від суб’єктів господарювання - фізичних осіб, що на 196,2 млн грн, або на 27,2 % більше, ніж у відповідному періоді минулого року. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

На початок червня поточного року спрощену систему оподаткування у своїй діяльності застосовують понад 96 тисяч підприємців.

Найбільш чисельною серед «спрощенців» є друга група, яка складає майже 43 тисячі підприємців. У третій групі перебуває більше 41 тисячі платників єдиного податку, у першій – понад 12 тисяч.

За І квартал 2019 року підприємцями - платниками єдиного податку третьої групи задекларовано валового доходу на загальну суму майже 7 млрд грн, що на 1,7 млрд грн більше, ніж за відповідний період  минулого року. Сума єдиного податку до сплати складає 337,3 млн грн, що на 79,7 млн грн більше, ніж за аналогічний період 2018 року.

Подробнее

Асоціація міст України категорично проти ініціативи щодо податкових пільг для земель залізниці. У зв’язку з цим надіслала до Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики свої зауваження до законопроєкту «Про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо оподаткування земельних ділянок залізничного транспорту», яким пропонується встановлення податкових пільг для земель залізниці.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет