На дороги Днепра вышли новые троллейбусы (ФОТО)

19.12.2016 14:05

Общественный активист Иван Васючков рассказал, что в Днепр уже приехали 5 троллейбусов из 13-ти, которые были куплены городом в нынешнем году.

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Впервые увидел новый троллейбус на линии. Симпатичные внешне, но пока еще не удалось в нем прокатиться.

Пока приехали только 5шт, но до конца года должны приехать еще 8шт. Из того, что слышал, планируют их поставить на 1-й маршрут», - написал он.

Читайте также: Завтра в Днепре троллейбусы поедут по-другому

Как это повлияет на рейтинг:
Общественный активист
Подробнее
Комментарии
олег
19.12.2016
класс!
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю