На бульваре Славы спилили недавно высаженные ели (ФОТО)

27.12.2016 10:10

Днепрянин Павел Ткаченко на своей странице в Фейсбук рассказал, что неизвестные спилили одну из елей, недавно высаженных на бульваре Славы в рамках работ по благоустройству и реконструкции.

«Печальная новость с бульвара Славы - одну из новеньких елок уже кто-то спилил наполовину, и не помогло даже то, что их облили красной жидкостью несколько дней назад», - написал он.

Напомним, что елки на ж/м Победа-6 высаживали 3 декабря, в снег и мороз.

 

 

Комментарии
Последние записи в блогах

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее

Чергова революція доб’є країну.Лідер РПЛ переконаний, зараз політики повинні шукати способи об’єднати українців.

 

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось