На «Трудовых резервах» возобновились работы по реконструкции (ФОТО)

30.09.2016 11:46

Вице-президент федерации легкой атлетики в Днепропетровской области Александра Охрименко рассказал, что после длительной паузы возобновились работы по реконструкции стадиона ДВУФК «Трудовые резервы».

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Подрядчик обещает начать с 3 октября укладку асфальта, а после 15 октября проводить работы по искусственному полю и синтетическому покрытию. Мы очень переживаем за погодные условия, но все-таки надеемся, что Днепропетровская область наконец-то получит современную легкоатлетическую базу», - рассказал он.

Читайте также: Легкоатлеты Днепра призвали к ответу Резниченко и Пригунова.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю