На Соборной площади высадили сакуры (ФОТО)

14.04.2016 14:30

В Днепропетровске, возле Вечного огня, было высажено 7 японских сакур и 8 можжевельников.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу Днепропетровского горсовета.

Лидер общественного движения «Экологические инициативы» Алексей Шох объяснил, почему для высадки выбрали именно сакуры. «Эти красивые древние деревья олицетворяют возрождение. Это не последняя наша акция. Сейчас уже начаты подготовительные работы для благоустройства шахматной аллеи в парке Шевченко. Проведем там и озеленения. К майским праздникам планируем закончить работы», - сообщил он.

Читайте также: Жители ж/м Победа просят убрать ларьки с тротуаров.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю