На Набережной Победы ведутся непонятные строительные работы, - активист (ФОТО)

02.11.2016 13:45

Общественный активист Олег Чистопольцев просит городские власти обратить внимание на нарушение благоустройства на Набережной Победы.

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Руслан Мороз, Александр Каховский, публично информирую вас о том, что на Набережной Победы в районе комплекса «Хутор» нарушено благоустройство - отсутствует часть тротуара.

Кто-то «благоустраивает» что-то для себя - явно делается заезд для авто через часть пешеходной зоны и выезд (даже угол не поленились срезать). Возможно, это очередная площадка для комиссионных авто по типу тех, что там есть уже рядом, или заправка газовая, или электро, или что-то в этом роде. Самое главное - это законно там делается?», - пишет Чистопольцев.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю