На Фестивальному причалі зібралися люди з кримськими прапорами (ВІДЕО)

19.05.2015 11:44

У Дніпрі вшанували пам’ять жертв “Геноциду і депортації кримських татар 18 травня 1944 року”. На Фестивальному причалі зібралися люди з кримськими прапорами з метою привернути увагу спільноти до жахливх репресій кримських татар у 1944 році.

Небайдужі городяни проявили свою солідарність до проблем дружніх народів і приєдналися до акції.

Про це йдеться у сюжеті freednipro.tv.

Комментарии
Катя
19.05.2015
Ребята, вы чего? Какие крымские флаги? Флаг украинского Крыма совсем другой. А то, что на видео, это крымскотатарские национальные флаги.
Последние записи в блогах

АМУ категорично виступає проти намагань скасування акцизного податку з роздрібної реалізації тютюнових виробів і звернулася до профільного парламентського Комітету.

Подробнее

Власть РФ реализует абхазский сценарий на Донбассе

Подробнее

Украина сдала экзамен на демократию. Выборы в Украине состоялись, несмотря на влияние РФ.

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет