На Фестивальному причалі зібралися люди з кримськими прапорами (ВІДЕО)

19.05.2015 11:44

У Дніпрі вшанували пам’ять жертв “Геноциду і депортації кримських татар 18 травня 1944 року”. На Фестивальному причалі зібралися люди з кримськими прапорами з метою привернути увагу спільноти до жахливх репресій кримських татар у 1944 році.

Небайдужі городяни проявили свою солідарність до проблем дружніх народів і приєдналися до акції.

Про це йдеться у сюжеті freednipro.tv.

Комментарии
Катя
19.05.2015
Ребята, вы чего? Какие крымские флаги? Флаг украинского Крыма совсем другой. А то, что на видео, это крымскотатарские национальные флаги.
Последние записи в блогах

Бо якраз саме у Дніпрі максимально сконцентровано антидержавне напівкримінальне «братство», яке, за допомогою керівників області, намагається утворити фактично легальну місцеву республіку на кшталт одних із східних ДР, перетворюючи регіон на безправну та мовчазну «мертву зону».

Подробнее

Якщо кожен не буде стояти осторонь, то можна виграти будь-яку справу, тим більш, якщо наша "справа" - справедливість.

Подробнее

2014 рік. Україну зненацька атакував ворог зі сходу. Українські військові робили все що могли, але без суттєвої допомоги добровольчих батальйонів зараз би лінія фронту була десь під Києвом. Сьогодні, коли нахабність ворога в чергове набирає шалених оборотів, добровольці знову пропонують свою допомогу. Але на цей раз Держава чомусь об’явила їм війну, геть забувши хто є справжнім ворогом…

Подробнее

Скільки коштує зараз совість? І чи потрібна вона нашій владі, якщо цю владу призначили саме для того, аби про совість забути назавжди?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю