На Дніпропетровщині йде поглинання фермерських господарств

20.09.2017 13:30

На Дніпропетровщині йде поглинання дрібних ферм великими агрохолдингами, що означає диктат цінової політики на продукцію та ризики для продовольчої безпеки держави.

Про це заявив голова асоціації фермерів Новомосковського району Олександр Суліма під час передачі "Наживо в ефірі 51-го телеканалу, повідомляє інтернет-видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

"Йде поглинання дрібних ферм господарств в угоду агрохолдінгів, тобто вони хочуть збільшити свій банк землі за рахунок фермерських господарств і тих земель, які фермери орендують", - зазначає він.

Читайте также: Рейдерів регіону "кришують" в столиці, - депутат облради

Він нагадав, що в розвинутих країнах Європи - Німеччина, Франція, Нідерланди -  в структурі сільскогосподарського виробництва малі господарства мають 50-80 % виробництва і складають не більше 200 га. Ці господарства існують поряд з агрохолдінгами, що є продовольчою безпекою ЄС.

"Держава повинна повернутися лицем до фермерів. Ми на межі повного знищення. Якщо знищать фермерів, залишаться одні агрохолдінги, а це вже монополізація, диктат цінової політики на продукти і продовольча безпека держави", - вважає Олександр Суліма.

Комментарии
Последние записи в блогах

Промова Валентин Наливайченко на з'їзді Руху "Справедливість" 3 січня.

Про основні кроки для відновлення справедливості в Україні. Рішуче наведемо порядок!

#Справедливість #Чесність #Відповідальність

Подробнее

За підсумками кампанії декларування громадянами Дніпропетровської області та особами, які провадять незалежну професійну діяльність, подано майже 47 тис. декларацій про майновий стан і доходи за 2017 рік, що на 434 декларації більше, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомила заступник начальника Головного управління ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Загальна сума задекларованого громадянами доходу становить 3 млрд 321,9 млн грн, що на 484,4 млн грн більше, ніж минулого року.

Сума податку на доходи фізичних осіб, визначена громадянами до сплати у 2018 році, становить 101,4 млн гривень. Порівняно з аналогічним періодом минулого року вона збільшилась на 60,0 тис. гривень. Сума військового збору до сплати складає 13,9 млн гривень.

Податкову знижку задекларували 8887 громадян. Загальна сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню з бюджету, становить 15,7 мільйонів гривень.

Дохід понад 1,0 млн грн задекларували 260 громадян. Загальна сума задекларованого ними оподатковуваного доходу складає 1 млрд 483,5 млн гривень. Сума податку на доходи фізичних осіб до сплати складає 37,5 млн гривень.

 

Подробнее

В це Велике Православне Свято, в перший день Православного року, обласній лікарні імені Мечникова було зроблено великий подарунок!

Подробнее

Протягом 2018 року до місцевих бюджетів сплачено 230,5 млрд гривень. Порівняно з 2017 роком надходження зросли на 21,6%, або на 41 млрд гривень. За 12 місяців 2017 року до місцевих бюджетів було спрямовано 189,5 млрд гривень.

У грудні минулого року до місцевих бюджетів надійшло 20,8 млрд грн, що на 18,7%, або на 3,3 млрд грн більше грудня 2017 року.

Податку та збору на доходи фізичних осіб до зведеного бюджету протягом 2018 року сплачено 229,9 млрд грн. Цей показник на 23,8%, або на 44,2 млрд грн перевищує надходження 2017 року.

У грудні 2018 року платники спрямували 25,2 млрд грн податку та збору на доходи фізичних осіб, що на 19,7%, або на 4,1 млрд грн більше грудня 2017 року.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Андрей Садовый
Другой кандидат