На Дніпропетровщині йде поглинання фермерських господарств

20.09.2017 13:30

На Дніпропетровщині йде поглинання дрібних ферм великими агрохолдингами, що означає диктат цінової політики на продукцію та ризики для продовольчої безпеки держави.

Про це заявив голова асоціації фермерів Новомосковського району Олександр Суліма під час передачі "Наживо в ефірі 51-го телеканалу, повідомляє інтернет-видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

"Йде поглинання дрібних ферм господарств в угоду агрохолдінгів, тобто вони хочуть збільшити свій банк землі за рахунок фермерських господарств і тих земель, які фермери орендують", - зазначає він.

Читайте также: Рейдерів регіону "кришують" в столиці, - депутат облради

Він нагадав, що в розвинутих країнах Європи - Німеччина, Франція, Нідерланди -  в структурі сільскогосподарського виробництва малі господарства мають 50-80 % виробництва і складають не більше 200 га. Ці господарства існують поряд з агрохолдінгами, що є продовольчою безпекою ЄС.

"Держава повинна повернутися лицем до фермерів. Ми на межі повного знищення. Якщо знищать фермерів, залишаться одні агрохолдінги, а це вже монополізація, диктат цінової політики на продукти і продовольча безпека держави", - вважає Олександр Суліма.

Комментарии
Последние записи в блогах

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось