На Дніпропетровщині йде поглинання фермерських господарств

20.09.2017 13:30

На Дніпропетровщині йде поглинання дрібних ферм великими агрохолдингами, що означає диктат цінової політики на продукцію та ризики для продовольчої безпеки держави.

Про це заявив голова асоціації фермерів Новомосковського району Олександр Суліма під час передачі "Наживо в ефірі 51-го телеканалу, повідомляє інтернет-видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

"Йде поглинання дрібних ферм господарств в угоду агрохолдінгів, тобто вони хочуть збільшити свій банк землі за рахунок фермерських господарств і тих земель, які фермери орендують", - зазначає він.

Читайте также: Рейдерів регіону "кришують" в столиці, - депутат облради

Він нагадав, що в розвинутих країнах Європи - Німеччина, Франція, Нідерланди -  в структурі сільскогосподарського виробництва малі господарства мають 50-80 % виробництва і складають не більше 200 га. Ці господарства існують поряд з агрохолдінгами, що є продовольчою безпекою ЄС.

"Держава повинна повернутися лицем до фермерів. Ми на межі повного знищення. Якщо знищать фермерів, залишаться одні агрохолдінги, а це вже монополізація, диктат цінової політики на продукти і продовольча безпека держави", - вважає Олександр Суліма.

Комментарии
Последние записи в блогах

Це моя Україна…! (Пишаюся…?) (Плакати хочеться…)

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет