На Дніпропетровщині може статися екологічна катастрофа, - Шипко

07.03.2015 09:00

«Невже повинна статися катастрофа, щоб уряд почав діяти? Чому зараз прийнято чекати, доки не виникне біда, а потім вже старанно ліквідувати її наслідки? Вже минає як рік, як від цього Кабміну на моє депутатське звернення щодо аварійної ситуації на дамбі №8 на Каховському водосховищі я отримую тільки формальні відписки. То у Мінприроди коштів немає, то "Укравтодор" хоче, але не може відремонтувати, то Кабмін не дав доручення. А за цей час дамба  стала справжнім лихом Дніпропетровської області», - заявив народний депутат України Андрій Шипко  під час свого виступу у Верховній Раді.

Про це повідомляє інтернет-видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням на сайт Верховної Ради України.

«Через цю дамбу проходить національна дорога Н-23, яка ще є стратегічно важливою для держави… Щодоби 10 тисяч автомашин навантажують дамбу...На сьогодні дорожнє полотно на дамбі вкривають величезні ями. І це може спровокувати гідродинамічний удар і прорив, і мільйони кубов води змиють усе на своєму шляху. Гідродинамічна аварія спричинить екологічну катастрофу..., а тисячі людей навіть не встигнуть евакуюватися», - говорить він.

За його словами, без термінового капітального ремонту національного автошляху, що є гребенем дамби №8, довжина якої всього 3,8 кілометрів – трагедія невідворотна.

«Бездіяльність уряду сьогодні коштуватиме дуже дорого завтра. Прийняття всього однієї постанови Кабінету Міністрів про передачу автошляху на баланс "Укравтодору" та її терміновий ремонт врятує не тільки регіон від катастрофи, а й життя людей, що рухаються зеленим коридором із зони АТО», - наголошує Андрій Шипко.

Как это повлияет на рейтинг:
Народный депутат ВРУ 7-8 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю