На Дніпропетровщині створять єдиний центр екстреної медичної допомоги

03.03.2016 14:38

Обласна рада спрямує 1,2 млн. грн на виготовлення проектно-кошторисної документації для зведення окремої будівлі Обласного центру екстреної медичної допомоги і медицини катастроф.

Про це повідомляє Інтернет-видання  «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ»  з посиланням на прес-службу облради.

Саме будівництво розпочнуть у наступному році.

За словами керівника Центру екстреної медицини Радія Шевченко, будівництво такого закладу, де будуть зібрані усі служби, серверні, господарські приміщення значно спростить та зробить роботу лікарів більш якісною і швидкою. Єдиний центр екстреної медичної допомоги передбачає окрему будівлю, де знаходитиметься диспетчерський центр з сучасною серверною, гаражами для швидких, кімнатами відпочинку для лікарів, кабінетами для підвищення кваліфікації, проведення семінарів, нарад тощо.

Довідково: Диспетчерська служба  Центру екстреної медичної допомоги за добу приймає до 2,5 тис викликів,  за 2014 рік ці показники склали 860 тис. викликів. Крім того, через Центр пройшло 9 тис поранених бійців, яких карети швидких продовжують доставляти до лікарні ім. Мечникова та інших мед закладів міста.

Читайте также: Какой бюджет будет у Днепропетровска (ДОКУМЕНТ).

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю