На Дніпропетровщині створено ще одне формування самооборони

18.11.2014 09:35

У Павлоград було створено нове громадське формування, покликане допомагати правоохоронцям у забезпеченні громадського порядку, називається воно «Павлоградська самооборона». Поки що, до складу формування входить лише 11 чоловік.

Про це повідомляє видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

Керівник громадського формування Сергій Тищенко заявив, що таку самооборону можна назвати підрозділом міліції. Вони разом із правоохоронцями забезпечуватимуть громадський порядок при проведенні різних заходів.

Є сподівання, що зовсім скоро самооборону поповнять нові люди, адже вступити до «Павлоградської самооборони» може кожен бажаючий.

ЗДля цього потрібно написати заяву на ім’я керівника Сергія Тищенка, а затвердження кандидатів відбувається у відділі міліції. Там спочатку перевіряють претендента на наявність судимості та відсутність психічних захворювань.

Членам «Павлоградської самооборони» видадуть відповідні посвідчення. Вони матимуть право затримати злочинця та доправити його до відділку міліції.

Джерело: Павлоград.dp.ua

Комментарии
Последние записи в блогах

АМУ категорично виступає проти намагань скасування акцизного податку з роздрібної реалізації тютюнових виробів і звернулася до профільного парламентського Комітету.

Подробнее

Власть РФ реализует абхазский сценарий на Донбассе

Подробнее

Украина сдала экзамен на демократию. Выборы в Украине состоялись, несмотря на влияние РФ.

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет