На Дніпропетровщині пройде показ-конкурс дизайнерів «Модний Етно Сезон»

03.11.2014 16:03

Це буде своєрідний конкурс дизайнерів. До його участі запрошуються всі бажаючі. Тобто ті, хто відчуває у собі сили заявити про свій талант та показати, що національні етно-мотиви проявляються не лише у вишиванці та шароварах, але й втілюються у повсякденному модному одязі.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

            «Одяг, який представлятимуть дизайнери на цьому показі, повинен бути максимально наближений до життя – якісний та зручний. Він має бути таким, щоб у людей було бажання його придбати», - сказав під час прес-конференції радник губернатора Борис Трейгерман.

Він додав, що дизайнерам, які створюватимуть колекцію, організатори запропонували додати нотку творчості. «Щоб у цих нарядах був присутній етно-стиль – те, що нас визначає як українців. Це сприйняли з ентузіазмом», - відзначив Борис Трейгерман.

Важливим аспектом цього проекту є вартість колекцій. «Це одяг буде недорогим. Ми робимо ставку на те, щоб придбати цей одяг могли люди, які мають середній рівень заробітку», - зазначив радник губернатора.

            Подати заявку на участь у проекті можна до 21 листопада 2014 року. Для цього необхідно заповнити спеціальну заявку (розташована на сайті http:newevent.com.ua або на сторінках у соцмережах Facebook та «В контакте») та подати 5-10 ескізів готового одягу (або ескізів, які можуть бути виготовлені до 21 грудня) з колекцій: весна, літо, осінь, зима та вечірній наряд у сучасному етно-стилі.

Здійснюватиме відбір журі, серед якого – і відомі модельєри. У фінал конкурсу вийдуть 10 учасників, які й презентують свої колекції на модному показі.

Відбіркові тури будуть проходити у вигляді показів у торговельних центрах Дніпропетровська.

Як повідомила начальник управління розвитку споживчого ринку облдержадміністрації Маргарита Зотова, показ «Модний Етно Сезон» носитиме і благодійних характер. Гроші з проданих колекцій будуть спрямовані на допомогу солдатам, які відстоюють мир в Україні.

            Проходитимуть покази у стилі Fashion Week. Потрапити на цей захід можна буде безкоштовно.

Довідка:

Ініціатори та організатори конкурсу: облдержадміністрація, Молодіжна прес-служба ОДА, Обласна молодіжна адміністрація, Молодіжний центр Дніпропетровщини.

Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю