На Дніпропетровщині пройде показ-конкурс дизайнерів «Модний Етно Сезон»

03.11.2014 16:03

Це буде своєрідний конкурс дизайнерів. До його участі запрошуються всі бажаючі. Тобто ті, хто відчуває у собі сили заявити про свій талант та показати, що національні етно-мотиви проявляються не лише у вишиванці та шароварах, але й втілюються у повсякденному модному одязі.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

            «Одяг, який представлятимуть дизайнери на цьому показі, повинен бути максимально наближений до життя – якісний та зручний. Він має бути таким, щоб у людей було бажання його придбати», - сказав під час прес-конференції радник губернатора Борис Трейгерман.

Він додав, що дизайнерам, які створюватимуть колекцію, організатори запропонували додати нотку творчості. «Щоб у цих нарядах був присутній етно-стиль – те, що нас визначає як українців. Це сприйняли з ентузіазмом», - відзначив Борис Трейгерман.

Важливим аспектом цього проекту є вартість колекцій. «Це одяг буде недорогим. Ми робимо ставку на те, щоб придбати цей одяг могли люди, які мають середній рівень заробітку», - зазначив радник губернатора.

            Подати заявку на участь у проекті можна до 21 листопада 2014 року. Для цього необхідно заповнити спеціальну заявку (розташована на сайті http:newevent.com.ua або на сторінках у соцмережах Facebook та «В контакте») та подати 5-10 ескізів готового одягу (або ескізів, які можуть бути виготовлені до 21 грудня) з колекцій: весна, літо, осінь, зима та вечірній наряд у сучасному етно-стилі.

Здійснюватиме відбір журі, серед якого – і відомі модельєри. У фінал конкурсу вийдуть 10 учасників, які й презентують свої колекції на модному показі.

Відбіркові тури будуть проходити у вигляді показів у торговельних центрах Дніпропетровська.

Як повідомила начальник управління розвитку споживчого ринку облдержадміністрації Маргарита Зотова, показ «Модний Етно Сезон» носитиме і благодійних характер. Гроші з проданих колекцій будуть спрямовані на допомогу солдатам, які відстоюють мир в Україні.

            Проходитимуть покази у стилі Fashion Week. Потрапити на цей захід можна буде безкоштовно.

Довідка:

Ініціатори та організатори конкурсу: облдержадміністрація, Молодіжна прес-служба ОДА, Обласна молодіжна адміністрація, Молодіжний центр Дніпропетровщини.

Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет