На Дніпропетровщині лише 5% будинків оснащені лічильниками води

21.08.2017 16:30

Громадянська мережа ОПОРА розробила інфографіку, ґрунтовану на даних НКРЕКП щодо рівня оснащення багатоквартирних будинків лічильниками води по всій Україні.

Про це йде мова на сторінці «Житло» у Фейсбук, повідомляє Інтернет-видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

З обліком води ситуація є катастрофічною. На Дніпропетровщині 15 579 багатоквартирних будинків. З них тільки 910 будинків мають лічильники, що дорівнює 5,85% від загальної кількості.

Нагадаємо, влітку був прийнятий Верховною Радою та підписаний Президентом Закон «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання». Він передбачає обов'язкове встановлення лічильників на всі будівлі, підключені до зовнішніх теплових мереж, мереж гарячого та холодного водопостачання.

Згідно із законом лічильники повинні бути встановлені операторами зовнішніх мереж до 1 жовтня 2018 року для житлових будинків і до 1 жовтня 2017 роки для нежитлових будівель.

Как это повлияет на рейтинг:
Гражданская сеть ОПОРА
Подробнее
Комментарии
Оксана
28.06.2018
а за чей щет установка?
Последние записи в блогах

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее

Чергова революція доб’є країну.Лідер РПЛ переконаний, зараз політики повинні шукати способи об’єднати українців.

 

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось