На Дніпропетровщині готують спеціалістів по залученню інвестицій в регіон

09.04.2015 16:25

30 слухачів «Школи проектного менеджменту», яка працює при Дніпропетровській облраді, 9 квітня захистили свої дипломні роботи та отримали відповідні сертифікати. Навчання у школі тривало майже 4 місяці. За цей період молоді люди отримали знання по підготовці інвестиційних проектів європейського та світового рівня.

Про це повідомляє видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" з посиланням на прес-службу облради.

«Дніпропетровщина є першою в Україні по залученню соціальних інвестицій. Ми робимо це самостійно та готові ділитися власними напрацюваннями з молодими спеціалістами: показати кращі практики стратегічного планування, моделі співпраці з міжнародними фондами та організаціями. Таким чином, ми не тільки даємо активним молодим спеціалістам нові знання, а й можливість проявити себе і в майбутньому отримати перспективну роботу. Ми створюємо кадровий резерв управлінців та ефективних керівників у різних сферах, зокрема, й державному секторі, який безумовно принесе користь Дніпропетровщині», – зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод.

Нагадаємо, слухачі «Школи проектного менеджменту» були відібрані на конкурсній основі. Серед них – представники провідних вузів Дніпропетровська, Кривого Рогу та Дніпродзержинська.

Читайте також: Общественники хотят провести аудит в Днепропетровском городском совете

Комментарии
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що право на податкову соціальну пільгу мають громадяни, які працюють неповний робочий день, та батьки з двома і більше дітьми. 

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю