На Дніпропетровщині більше 3 тис родин переселенців отримали грошову допомогу

26.11.2014 16:45

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України допомога переселенцям призначається для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг. Обсяг щомісячних виплат на сім’ю може сягати до 2 400 грн.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Для того, щоб їх отримувати, необхідно, перш за все, одержати довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи та внести відомості в Єдину інформаційну базу даних про переселенців за місцем фактичного проживання.

На сьогодні в Дніпропетровській області взято на облік 17762 родини, які перемістилися з тимчасово окупованої території України або районів проведення антитерористичної операції та яким видано довідку встановленого зразка про внесення даних до Єдиної інформаційної бази даних.

Читайте також: На Дніпропетровщині переселенці отримали від ООН більше 3,5 млн грн

Зазначена довідка є підставою для подальшої виплати пенсії, державної допомоги, інших соціальних виплат.

За призначенням грошової допомоги на проживання до управлінь соціального захисту населення звернулося 14195 родин, допомогу призначено 10 473 родинам.

Протягом листопада 3306 сімей вже одержали кошти на загальну суму 5,6 млн.грн., ще для 3425 сімей на суму 4,7млн.грн. кошти надійдуть в найближчий час.

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю