На Дніпропетровщині «Правий сектор» провів вишкіл для цивільних (ФОТО)

02.03.2015 09:39

14-й запасний батальйон Добровольчого Українського Корпусу "Правий Сектор" Дніпропетровської області провів черговий вишкіл для цивільного населення.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«28.02.2015 провели черговий вишкіл для цивільного населення. На цей раз вишкіл був більш спеціалізовний та складніший, ніж попередні. Учасники вишколу отримали знання з тактики, альпінізму та стрільби (теорії та практики)», - зазначають патріоти ДУК на своїй сторінці у фейсбук.

Как это повлияет на рейтинг:
Партия "Правый сектор"
Подробнее
Комментарии
ДяДяЖеНя
02.03.2015
А для чего лица прятать, не уж то "стыдно"?
Последние записи в блогах

АМУ категорично виступає проти намагань скасування акцизного податку з роздрібної реалізації тютюнових виробів і звернулася до профільного парламентського Комітету.

Подробнее

Власть РФ реализует абхазский сценарий на Донбассе

Подробнее

Украина сдала экзамен на демократию. Выборы в Украине состоялись, несмотря на влияние РФ.

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет