На Дніпретровщині районна та селищна виборчі комісії зареєструвалися у Facebook

04.01.2018 15:45

На Дніпретровщині районна та селищна виборчі комісії зареєстрували сторінки у соціальній мережі Facebook.

Про це повідомляє Інтернет-видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням на повыдомлення ОПОРИ.

«6 листопада 2017 року Центральна виборча комісія України з метою підвищення рівня комунікації з учасниками виборчих процесів та іншими заінтересованими особами, вжиття додаткових заходів для реалізації принципів відкритості і публічності в діяльності Центральної виборчої комісії, відповідно до частини другої статті 2, частини першої статті 4 Закону України «Про Центральну виборчу комісію», керуючись статтями 11, 12 зазначеного Закону, Центральна виборча комісія вирішила створити сторінки Центральної виборчої комісії в соціальних мережах Facebook та Twitter.

Активісти Громадянської мережі ОПОРА поцікавились, які з виборчих комісій в Дніпропетровській області стали більш публічними та створили свої сторінки у соціальних мережах. Таких комісій виявилось дві – це Синельниківська районна виборча комісія та Юр’ївська селищна територіальна виборча комісія, де напередодні відбулись вибори в об’єднані громади», - йдеться у повідомлнні.

Как это повлияет на рейтинг:
Гражданская сеть ОПОРА
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

АМУ категорично виступає проти намагань скасування акцизного податку з роздрібної реалізації тютюнових виробів і звернулася до профільного парламентського Комітету.

Подробнее

Власть РФ реализует абхазский сценарий на Донбассе

Подробнее

Украина сдала экзамен на демократию. Выборы в Украине состоялись, несмотря на влияние РФ.

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет