На Днепропетровщине постепенно сокращается количество безработных

18.10.2018 13:45

С января по сентябрь количество безработных Днепропетровщины медленно, но уверенно сократилось на 5 тысяч 116 человек. По последним статистическим данным работу ищут еще 23 тысячи 77 безработных области.

Об этом сообщает интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу Главного управления статистики в Днепропетровской области.

Самый большой пик безработицы в регионе припал на начало этого года. В январе на учет в центры занятости области встали 28 тысяч 193 граждан.

Число актуальных предложений на «биржах» составляло всего 5 463 вакансии, что послужило созданию существенной конкуренции из 5 безработных на 1 вакантное место. С февраля по июль 2019 года уровень безработицы сократился до 4 желающих трудоустроиться на 1 вакантное место.

Это обусловлено постепенным ростом количества активных вакансий, несмотря на незначительные колебания «биржевых» предложений в каждом месяце. В этот период уровень безработицы на Днепрпопетровщине стал стремительно падать, и начал вести тенденцию к сокращению количества безработных.

За 9 месяцев 2019 года число претендентов на одно вакантное место сократилось с 5 до 3 человек. В сентябре на 7 836 вакансий претендуют 32 тысячи 77 безработных.

Средняя ежемесячная выплата пособия по безработице в 2019 году составила 2, 683 гривны. В сентябре безработные области в среднем получили по 2, 804 гривен материальной помощи.

Комментарии
Elena
18.10.2018
Они просто вымирают.
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю