В области завершается строительство многоэтажки под социальное жилье

18.11.2016 11:43

В поселке Покровское завершают строительство дома под социальное жилье. Долгострой, который пустовал и разрушался два десятилетия, разморозили в прошлом году. Собственная котельная, утепленный фасад, отремонтированные современные квартиры - сейчас дом готов уже на 85%. Полностью завершить строительные работы планируют до конца года.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу Днепропетровской облгосадминистрации.

В этом году на Днепропетровщине на строительство социального жилья выделили 25 млн. грн. областных средств. Идут работы в Васильковке Петропавловке, Вербоватовке. 

В 1992 году в Покровском начали строительство двух одинаковых 5-этажек. За три года одну из них сдали в эксплуатацию, для второй же возвели только коробку. Из-за недостатка средств работы остановились на 20 лет. Разморозила долгострой команда Валентина Резниченко осенью 2015-го. Разработали проект и приступили к делу.

«Состояние объекта было ужасным: многие годы он пустовал и разрушался. Мы укрепили конструкцию, демонтировали все перегородки и установили новые. На крыше построили отдельное помещение под собственную котельную и смонтировали экономные котлы. Установили энергоэффективные окна, утеплили фасад. В каждой квартире выполнили отделочные работы», - рассказал директор компании-подрядчика Александр Малов.

На сегодня дом готов на 85%. Осталось установить плиты и сантехнику в некоторых квартирах, провести отделочные работы в подъездах. Строительные работы планируется полностью закончить в 2016-м.

После завершения работ дом передадут на баланс Покровской громады, и она решит, кто станет хозяевами 30 новых квартир.

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю