На Днепропетровщине совершено нападение на Синельниковский горком КПУ

25.12.2014 13:59

В Синельниковский горком КПУ ворвались двое неизвестных, требовали сорвать коммунистический флаг, «женщина стала тыкать в лицо какое-то удостоверение, крича, что они «Правый сектор».

Такое заявление поступило от пресс-службы политсилы, пишет Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«С криками: «Чиї це комуняцькі флаги!» женщина стала тыкать в лицо какое-то удостоверение, крича, что они – "Правый сектор". Не давая сказать слова о том, что ведётся депутатский приём и что это флаг партии, действующей на законных конституционных основаниях, указывая молодому человеку на секретаря горкома, женщина кричала: «Запомни цю тьотку!», - говорится в сообщении.

На повышенных тонах ворвавшиеся заявили, что дают 20 минут времени, чтобы убрать флаг. При этом неизвестный сломал деревянную конструкцию знамени, забежал в горком и швырнул обломком в секретаря.

Затем нападавшие поспешно сели в машину и уехали.

«Горкомом о факте беспредела поданы соответствующие заявления в органы местной власти и милицию, а также поставлен в известность местный штаб народного депутата Д.Яроша, поскольку именно представителями его партии назвались налётчики», - заключили в КПУ.

Как это повлияет на рейтинг:
Партия "Правый сектор"
Подробнее
Комментарии
Визитка Яроша
25.12.2014
Мало дали
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат