На Днепропетровщине митингуют работники металлургического комбината (ФОТО)

19.06.2017 15:16

В понедельник, 19 июня, около ста работников ПАО "ДМК" собрались у здания заводоуправления на митинг.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на 5692.com.ua.

На входе в здание люди очень эмоционально предъявляли руководству свои требования: запустить в работу основное производство ДМК, увеличить зарплату и отчитаться перед рабочими - на какие нужды были потрачены деньги, которые на комбинат вернуло государство - возмещение НДС.

Также собравшиеся требовали, чтобы в ситуацию, которая сложилась на главном предприятии Каменского, вмешалось руководство города и области.

Среди митингующих можно было услышать много критики в адрес обеих профсоюзных организаций: ППО "Металлургов" и ППО "Металлистов". Люди говорят, что никто из профсоюзных работников даже не пытается помогать рабочим отстаивать свои права. Многие рабочие признаются, что собираются покидать ряды бесполезных профсоюзов.

По результатам общения с руководством предприятия стало известно, что завод собираются запустить до конца июня. Но точной даты митингующим так никто и не назвал.

 
 
 

 

 

Комментарии
Последние записи в блогах

За десять місяців поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 76,2 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 54,0 млн грн від ліцензування роздрібної торгівлі.

«Станом на перше листопада 2018 року здійснюють підприємницьку діяльність 5772 суб’єкти господарювання, що мають 13602 діючі ліцензії, з яких: 7348 ліцензій на алкоголь та 6254 - на тютюн», - повідомив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Сергій Кирпа.

В той же час, з початку року Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області призупинено дію 2233 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 2252 ліцензії, з яких 91 - за порушення законодавства у частині продажу алкогольних та тютюнових товарів особам, які не досягли 18 років.

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось