На Днепропетровщину хочет зайти новый авиаперевозчик

17.10.2016 13:04

Украинская авиакомпания Anda Air, зарегистрированная в 2015 году, планирует совершать рейсы с Кривого Рога. Сейчас ведутся переговоры с администрацией аэропорта.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на «Центр транспортных стратегий».

Планируется, что Anda Air будет совершать чартерные рейсы из Кривого Рога в Киев, а также в Египет.

Напомним, что летом стартовали авиаперелеты из аэропорта Кривого Рога в турецкую Анталию.

Читайте также: В аэропорте Днепра будет работать «Роза ветров».

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю