На Днепропетровщине завершился первый этап подготовки к парламентским выборам

01.10.2014 17:38

Советник губернатора Днепропетровщины Сергей Юхименко сообщил, что Областной оперативный штаб завершил первый этап подготовки к выборам в Верховную Раду Украины, который длился с 22 по 30 сентября.

Об этом сообщает Интернет-издание «ГЛАВНОЕ».

За это время оперативные мобильные группы штаба обследовали все 17 окружных избирательных комиссий. Острых нарушений не выявлено. Некоторые округа получили несущественные замечания, которые должны быть ликвидированы в ближайшее время.

По словам Сергея Юхименко, на одном из округов не хватает избирательных урн, еще на одном проблемы с транспортом. Однако самая большая проблема - это противопожарная безопасность. «Мы совместно с государственной службой по чрезвычайным ситуациям проводили эти обследования. Составлен акт. Убежден, что в ближайшее время местные органы власти ликвидируют все нарушения», - отметил Сергей Юхименко.

Второй этап работы Штаба будет проходить с 2 по 9 октября, во время которого запланировано проведение 17 выездных совещаний, а также проверка готовности округов к выборам. Во время второго этапа пройдет повторная проверка на ликвидацию тех, замечаний, которые были предоставлены во время первого этапа.

Также Сергей Юхименко добавил, что местные органы власти придерживаются календарного плана, который установлен ЦИК. Так уже сейчас установлено 676 стендов и 1165 досок объявлений, где кандидаты могут размещать материалы предвыборной агитации.

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю