На Днепропетровщине зарегистрировались 53 кандидата в нардепы

24.09.2014 12:00

22 сентября на избирательных округах Днепропетровской области (24 - 40) Центризбирком зарегистрировал 34 кандидата в народные депутаты Украины.

Об этом сообщает Интернет-издание «ГЛАВНОЕ».

Из 34 утвержденных в понедельник кандидатов 16 мажоритарщиков (кроме 27 округа) выдвинула партичя Сергея Тигипко «Сильная Украина), 16 – самовыдвиженцев, среди которых бывший регионал Андрей Шипко и нардеп Дмитрий Шпенов.

Список мажоритарщиков по округам, зарегистрированных в ЦИКе 22 сентяюря:

24 – Краснобрижий Павел Сергеевич (Сильная Украина), Дегтярев Юрий Сергеевич (самовыдвижение), Безбах Яков Яковлевич (самовыдвижение)

25 – Шипко Александр Федорович (Сильная Украина)

26 – Василенко Сергей Анатольевич (Сильная Украина)

27 – Пилипенко Анжелика Анатольевна (самовыдвижение), Варфоломей Сергей Викторович (Демократический альянс)

28 – Суханов Сергей Анатольевич (Сильная Украина), Аббасов Заур Джаваншир огли (самовыдвижение)

29 – Шинкевич Виктор Геннадиевич (Сильная Украина)

30 – Дементьев Дмитрий Витальевич (Сильная Украина), Коваленко Сергей Викторович (Новая политика)

31 – Петровский Игорь Викторович (Сильная Украина)

32 – Смелый Сергей Евгеньевич (Сильная Украина), Решетка Сергей Павлович (самовыдвижение)

33 – Лищина Александр Викторович (Сильная Украина), Колесник Николай Юрьевич (самовыдвижение)

34 – Сахнюк Юрий Зиновьевич (Сильная Украина), Крышин Олег Юрьевич (самовыдвижение)

35 – Базилюк Иван Иванович (Сильная Украина), Рудик Владимир Михайлович (самовыдвижение), Шипко Андрей Федорович (самовыдвижение)

36 – Куклин Владимир Юрьевич (Сильная Украина)

37 – Гуреев Дмитрий Александрович (Сильная Украина), Раевский Игорь Викторович (самовыдвижение), Сорока Алексей Александрович (самовыдвижение), Цуркан Олег Валерьевич (самовыдвижение), Шпенов Дмитрий Юрьевич (самовыдвижение)

38 – Подуков Александр Викторович (Сильная Украина), Нестеренко Вадим Григорьевич (самовыдвижение), Буряк Александр Николаевич (самовыдвижение)

39 – Мазур Сергей Валерьевич (Сильная Украина), Самойленко Юрий Павлович (самовыдвижение)

40 – Шкуро Николай Александрович (Сильная Украина)

Как ранее сообщалось, по состоянию на 20 сентября по округам Днепропетровской области были зарегистрированы 19 кандидатов в нардепы.

Напомним, парламентские выборы в Украине назначены на 26 октября.

Комментарии
Нат
24.09.2014
Кроме ворюг бывших регионалов, никого нет. остальные регионалы вошли в блок Порошненко!
Последние записи в блогах

У Києві розпочалася дводенна франко-українсько-польська конференція з питань співробітництва між органами місцевого самоврядування на тему «Стратегія розвитку Східного партнерства 2020». Захід організовано Асоціацією міст України, Французькою асоціацією Ради європейських муніципалітетів, Міністерством закордонних справ Франції, Асоціацією польських міст та проектом PLATFORMA у співпраці з Посольством Франції в Україні. Конференція проходить в рамках реалізації Меморандуму про взаєморозуміння між АМУ, Французькою асоціацією Ради європейських муніципалітетів та регіонів і Асоціацією польських міст.

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее

«Сьогодні головним принципом контрольно - перевірочної роботи фіскальних органів є вибірковість контролю на основі оцінки та опрацювання ризиків в діяльності платника, що цілком відповідає міжнародній практиці та дає змогу значно зменшити тиск на сумлінних платників, а також зосередити увагу фіскальних органів на ризикових платниках», - зазначив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Дмитро Мельник.

Так, протягом І кварталу 2019 року підрозділами аудиту ГУ ДФС у Дніпропетровській області проведено 444 документальні перевірки юридичних осіб, за результатами яких до бюджету надійшло 97,2 млн грн грошових зобов’язань, Це на 88 млн грн більше ніж у січні - березні минулого року.

Також, при зниженні у І кварталі поточного року кількості проведених фактичних перевірок суб’єктів господарювання, які використовують РРО, у порівнянні з відповідним періодом минулого року (101 проти 112), до бюджету надійшло фінансових санкцій в 1,8 разів більше (236 тис.грн проти 128 тис.грн).

 

Подробнее

За оперативними даними у поточному році фізичним особам – власникам об'єктів нерухомості сформовано близько 377 тис. податкових повідомлень-рішень з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що на 23 тис. більше аналогічного періоду минулого року.

До сплати визначено податку на загальну суму понад 397 млн грн, що більше аналогічного періоду минулого року на 134 млн грн.

Про це повідомив начальник відділу адміністрування податку на нерухоме майно фізичних осіб, відмінне від земельної ділянки, Департаменту податків і зборів з фізичних осіб ДФС Володимир Гуцуляк.

За його словами, найбільші суми нарахувань податку обліковуються по ГУ ДФС у Дніпропетровській – 56 млн грн, Київській – 52 млн грн, Львівській – 28 млн грн, Донецькій – 25 млн грн областях та м. Києві – 32 млн гривень.

Станом на 10 квітня  поточного року громадянами вже сплачено до місцевих бюджетів 107 млн грн. податку на нерухомість, що більше аналогічного періоду минулого року на 45 млн гривень.

«Нагадаю, що фізичними особами податок сплачується протягом 60 днів з моменту вручення податкового повідомлення-рішення», – зазначив Володимир Гуцуляк.

Посадовець також нагадав, що цього року податок на нерухомість платники сплачують за 2018 рік за ставками, які були законодавчо визначені у цей період.

Так, податок нараховується на загальну площу об'єкта житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток. Ставки податку встановлювалися рішеннями місцевих рад.

При цьому пільгові розміри майна, на які не застосовується ставка податку, складають:

для квартири/квартир незалежно від їх кількості - 60 кв. метрів;

для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості - 120 кв. метрів;

для різних типів об'єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток (у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири/квартир та житлового будинку/будинків, у тому числі їх часток), - 180 кв. метрів.

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет