На Днепропетровщине зарегистрировались 53 кандидата в нардепы

24.09.2014 12:00

22 сентября на избирательных округах Днепропетровской области (24 - 40) Центризбирком зарегистрировал 34 кандидата в народные депутаты Украины.

Об этом сообщает Интернет-издание «ГЛАВНОЕ».

Из 34 утвержденных в понедельник кандидатов 16 мажоритарщиков (кроме 27 округа) выдвинула партичя Сергея Тигипко «Сильная Украина), 16 – самовыдвиженцев, среди которых бывший регионал Андрей Шипко и нардеп Дмитрий Шпенов.

Список мажоритарщиков по округам, зарегистрированных в ЦИКе 22 сентяюря:

24 – Краснобрижий Павел Сергеевич (Сильная Украина), Дегтярев Юрий Сергеевич (самовыдвижение), Безбах Яков Яковлевич (самовыдвижение)

25 – Шипко Александр Федорович (Сильная Украина)

26 – Василенко Сергей Анатольевич (Сильная Украина)

27 – Пилипенко Анжелика Анатольевна (самовыдвижение), Варфоломей Сергей Викторович (Демократический альянс)

28 – Суханов Сергей Анатольевич (Сильная Украина), Аббасов Заур Джаваншир огли (самовыдвижение)

29 – Шинкевич Виктор Геннадиевич (Сильная Украина)

30 – Дементьев Дмитрий Витальевич (Сильная Украина), Коваленко Сергей Викторович (Новая политика)

31 – Петровский Игорь Викторович (Сильная Украина)

32 – Смелый Сергей Евгеньевич (Сильная Украина), Решетка Сергей Павлович (самовыдвижение)

33 – Лищина Александр Викторович (Сильная Украина), Колесник Николай Юрьевич (самовыдвижение)

34 – Сахнюк Юрий Зиновьевич (Сильная Украина), Крышин Олег Юрьевич (самовыдвижение)

35 – Базилюк Иван Иванович (Сильная Украина), Рудик Владимир Михайлович (самовыдвижение), Шипко Андрей Федорович (самовыдвижение)

36 – Куклин Владимир Юрьевич (Сильная Украина)

37 – Гуреев Дмитрий Александрович (Сильная Украина), Раевский Игорь Викторович (самовыдвижение), Сорока Алексей Александрович (самовыдвижение), Цуркан Олег Валерьевич (самовыдвижение), Шпенов Дмитрий Юрьевич (самовыдвижение)

38 – Подуков Александр Викторович (Сильная Украина), Нестеренко Вадим Григорьевич (самовыдвижение), Буряк Александр Николаевич (самовыдвижение)

39 – Мазур Сергей Валерьевич (Сильная Украина), Самойленко Юрий Павлович (самовыдвижение)

40 – Шкуро Николай Александрович (Сильная Украина)

Как ранее сообщалось, по состоянию на 20 сентября по округам Днепропетровской области были зарегистрированы 19 кандидатов в нардепы.

Напомним, парламентские выборы в Украине назначены на 26 октября.

Комментарии
Нат
24.09.2014
Кроме ворюг бывших регионалов, никого нет. остальные регионалы вошли в блок Порошненко!
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет