На Днепропетровщине зарегистрировались 53 кандидата в нардепы

24.09.2014 12:00

22 сентября на избирательных округах Днепропетровской области (24 - 40) Центризбирком зарегистрировал 34 кандидата в народные депутаты Украины.

Об этом сообщает Интернет-издание «ГЛАВНОЕ».

Из 34 утвержденных в понедельник кандидатов 16 мажоритарщиков (кроме 27 округа) выдвинула партичя Сергея Тигипко «Сильная Украина), 16 – самовыдвиженцев, среди которых бывший регионал Андрей Шипко и нардеп Дмитрий Шпенов.

Список мажоритарщиков по округам, зарегистрированных в ЦИКе 22 сентяюря:

24 – Краснобрижий Павел Сергеевич (Сильная Украина), Дегтярев Юрий Сергеевич (самовыдвижение), Безбах Яков Яковлевич (самовыдвижение)

25 – Шипко Александр Федорович (Сильная Украина)

26 – Василенко Сергей Анатольевич (Сильная Украина)

27 – Пилипенко Анжелика Анатольевна (самовыдвижение), Варфоломей Сергей Викторович (Демократический альянс)

28 – Суханов Сергей Анатольевич (Сильная Украина), Аббасов Заур Джаваншир огли (самовыдвижение)

29 – Шинкевич Виктор Геннадиевич (Сильная Украина)

30 – Дементьев Дмитрий Витальевич (Сильная Украина), Коваленко Сергей Викторович (Новая политика)

31 – Петровский Игорь Викторович (Сильная Украина)

32 – Смелый Сергей Евгеньевич (Сильная Украина), Решетка Сергей Павлович (самовыдвижение)

33 – Лищина Александр Викторович (Сильная Украина), Колесник Николай Юрьевич (самовыдвижение)

34 – Сахнюк Юрий Зиновьевич (Сильная Украина), Крышин Олег Юрьевич (самовыдвижение)

35 – Базилюк Иван Иванович (Сильная Украина), Рудик Владимир Михайлович (самовыдвижение), Шипко Андрей Федорович (самовыдвижение)

36 – Куклин Владимир Юрьевич (Сильная Украина)

37 – Гуреев Дмитрий Александрович (Сильная Украина), Раевский Игорь Викторович (самовыдвижение), Сорока Алексей Александрович (самовыдвижение), Цуркан Олег Валерьевич (самовыдвижение), Шпенов Дмитрий Юрьевич (самовыдвижение)

38 – Подуков Александр Викторович (Сильная Украина), Нестеренко Вадим Григорьевич (самовыдвижение), Буряк Александр Николаевич (самовыдвижение)

39 – Мазур Сергей Валерьевич (Сильная Украина), Самойленко Юрий Павлович (самовыдвижение)

40 – Шкуро Николай Александрович (Сильная Украина)

Как ранее сообщалось, по состоянию на 20 сентября по округам Днепропетровской области были зарегистрированы 19 кандидатов в нардепы.

Напомним, парламентские выборы в Украине назначены на 26 октября.

Комментарии
Нат
24.09.2014
Кроме ворюг бывших регионалов, никого нет. остальные регионалы вошли в блок Порошненко!
Последние записи в блогах

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області звертає увагу платників ПДВ, що розрахунки з бюджетом у системі електронного адміністрування ПДВ здійснюються з рахунків, відкритих платникам податків в системі електронного адміністрування ПДВ, крім випадку, передбаченого абзацом другим п. 87.1 ст. 87 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п. 200¹.2 ст. 200¹ ПКУ.

Механізм проведення розрахунків з бюджетом з використанням електронних рахунків визначено Порядком електронного адміністрування податку на додану вартість, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 569 із змінами і доповненнями (далі – Порядок № 569).

Зокрема, п. 20 Порядку № 569 передбачено, що у разі подання платником ПДВ уточнюючих розрахунків до податкових декларацій з ПДВ за попередні звітні (податкові) періоди, які передбачають збільшення податкових зобов’язань з ПДВ, що підлягають перерахуванню до бюджету, для перерахування таких зобов’язань до бюджету ДФС не пізніше наступного робочого дня подання таких уточнюючих розрахунків надсилає Державній казначейській службі України   (далі – Казначейство) реєстр платників ПДВ, в якому зазначаються, зокрема суми ПДВ, що підлягають перерахуванню до бюджету.

На підставі такого реєстру Казначейство перераховує суми ПДВ до бюджету.

При цьому, п. 25 Порядку № 569 передбачено, що сплата податкових зобов’язань, визначених контролюючим органом відповідно до підпунктів 54.3.1, 54.3.2, 54.3.5 та 54.3.6 п. 54.3 ст. 54 ПКУ, та сплата передбачених ПКУ штрафних санкцій і пені здійснюються платником ПДВ з поточного рахунка до відповідного бюджету.

У разі подання уточнюючих розрахунків до податкової звітності з ПДВ, які передбачають збільшення податкових зобов’язань з ПДВ, платники ПДВ повинні необхідну суму, що підлягає перерахуванню до бюджету, сплатити на електронний рахунок.

Водночас, сума штрафних санкцій та пені у разі подання уточнюючого розрахунку до податкової декларації з ПДВ; податкові зобов’язання, визначені контролюючим органом відповідно до підпунктів 54.3.1, 54.3.2, 54.3.5 та 54.3.6    п. 54.3 ст. 54 ПКУ, а також нарахована контролюючим органом штрафна санкція та пеня сплачуються до бюджету з поточного рахунка.

 

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує, що нормами п. 43 підрозділу 4 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України (далі – ПКУ) визначено: платники податку на прибуток підприємств під час розрахунку амортизації за прямолінійним методом щодо основних засобів четвертої групи «Машини та обладнання» можуть використовувати починаючи з 01 січня 2017 року мінімально допустимий строк амортизації, який дорівнює два роки, якщо витрати на придбання таких основних засобів понесені (нараховані) платником податків після 01 січня 2017 року та у разі, якщо для таких основних засобів одночасно виконуються вимоги:

► основні засоби не були введені в експлуатацію та не використовувалися на території України;

► основні засоби введені в експлуатацію у межах одного з податкових (звітних) періодів з 01 січня 2017 року по 31 грудня 2019 року;

► основні засоби використовуються у власній господарській діяльності та не продаються або не надаються в оренду іншим особам (за виключенням платників податків, основним видом діяльності яких є послуги з надання в оренду майна).

Під час застосування положень п. 43 підрозділу 4 розділу XX ПКУ норми п. 138.3 «Порядок розрахунку амортизації основних засобів або нематеріальних активів для визначення об’єкта оподаткування» ст. 138 «Різниці, які виникають при нарахуванні амортизації необоротних активів» ПКУ не застосовуються у частині нарахування амортизації відповідно до встановлених мінімально допустимих строків амортизації основних засобів.

 

Подробнее

За п’ять місяців поточного року ГУ ДФС у Дніпропетровській області видано 5796 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними та тютюновими виробами. Загалом, станом на 1 червня в області діє 14432 ліцензії по 4816 суб’єктах господарювання.

Крім того, ведеться систематичний контроль за своєчасністю щоквартальної сплати суб’єктами господарювання за ліцензії на право роздрібної торгівлі. В результаті, з початку року призупинено дію 1136 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу.

«Слід зазначити, що з початку поточного року, за порушення законодавства в частині продажу алкогольних та тютюнових виробів було анульовано 969 ліцензій, у тому числі 39 ліцензій за порушення законодавства в частині продажу зазначених товарів особам, які не досягли 18 років», - повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

 

Подробнее

Західно_Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області інформує, що 14.06.2019 набрала чинності постанова Правління Національного банку України від 13 червня 2019 року № 77 «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України» (далі – Постанова НБУ № 77).

Постановою НБУ № 77 розділ IV Положення про здійснення операцій із валютними цінностями, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 02 січня 2019 року № 2 (зі змінами) (далі – Положення), доповнено новим пунктом 32¹ такого змісту:

«Суб’єкти господарювання-резиденти (юридичні особи та фізичні особи-підприємці) мають право здійснювати розрахунки за зовнішньоекономічним договором (контрактом, угодою, іншим документом, що застосовується в міжнародній практиці та може вважатися договором) з експорту/імпорту товарів за допомогою електронного платіжного засобу, якщо операція за одним таким договором в один операційний день не перевищує незначний розмір».

Довідково: незначний розмір валютної операції (незначний розмір) – розмір валютної операції (в еквіваленті за офіційним курсом гривні до іноземних валют, установленим НБУ на дату здійснення операції), який є меншим за розмір, установлений для фінансових операцій, які підлягають обов’язковому фінансовому моніторингу згідно із законодавством у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення (п.п. 2 п. 2 розділу І Положення).

Постанову НБУ № 77 розміщено на сторінці офіційного  інтернет-представництва НБУ 13.06.2019 за посиланням:  https://bank.gov.ua/document/download?docId=96815443

 

 

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет