На Днепропетровщине зарегистрировались 53 кандидата в нардепы

24.09.2014 12:00

22 сентября на избирательных округах Днепропетровской области (24 - 40) Центризбирком зарегистрировал 34 кандидата в народные депутаты Украины.

Об этом сообщает Интернет-издание «ГЛАВНОЕ».

Из 34 утвержденных в понедельник кандидатов 16 мажоритарщиков (кроме 27 округа) выдвинула партичя Сергея Тигипко «Сильная Украина), 16 – самовыдвиженцев, среди которых бывший регионал Андрей Шипко и нардеп Дмитрий Шпенов.

Список мажоритарщиков по округам, зарегистрированных в ЦИКе 22 сентяюря:

24 – Краснобрижий Павел Сергеевич (Сильная Украина), Дегтярев Юрий Сергеевич (самовыдвижение), Безбах Яков Яковлевич (самовыдвижение)

25 – Шипко Александр Федорович (Сильная Украина)

26 – Василенко Сергей Анатольевич (Сильная Украина)

27 – Пилипенко Анжелика Анатольевна (самовыдвижение), Варфоломей Сергей Викторович (Демократический альянс)

28 – Суханов Сергей Анатольевич (Сильная Украина), Аббасов Заур Джаваншир огли (самовыдвижение)

29 – Шинкевич Виктор Геннадиевич (Сильная Украина)

30 – Дементьев Дмитрий Витальевич (Сильная Украина), Коваленко Сергей Викторович (Новая политика)

31 – Петровский Игорь Викторович (Сильная Украина)

32 – Смелый Сергей Евгеньевич (Сильная Украина), Решетка Сергей Павлович (самовыдвижение)

33 – Лищина Александр Викторович (Сильная Украина), Колесник Николай Юрьевич (самовыдвижение)

34 – Сахнюк Юрий Зиновьевич (Сильная Украина), Крышин Олег Юрьевич (самовыдвижение)

35 – Базилюк Иван Иванович (Сильная Украина), Рудик Владимир Михайлович (самовыдвижение), Шипко Андрей Федорович (самовыдвижение)

36 – Куклин Владимир Юрьевич (Сильная Украина)

37 – Гуреев Дмитрий Александрович (Сильная Украина), Раевский Игорь Викторович (самовыдвижение), Сорока Алексей Александрович (самовыдвижение), Цуркан Олег Валерьевич (самовыдвижение), Шпенов Дмитрий Юрьевич (самовыдвижение)

38 – Подуков Александр Викторович (Сильная Украина), Нестеренко Вадим Григорьевич (самовыдвижение), Буряк Александр Николаевич (самовыдвижение)

39 – Мазур Сергей Валерьевич (Сильная Украина), Самойленко Юрий Павлович (самовыдвижение)

40 – Шкуро Николай Александрович (Сильная Украина)

Как ранее сообщалось, по состоянию на 20 сентября по округам Днепропетровской области были зарегистрированы 19 кандидатов в нардепы.

Напомним, парламентские выборы в Украине назначены на 26 октября.

Комментарии
Нат
24.09.2014
Кроме ворюг бывших регионалов, никого нет. остальные регионалы вошли в блок Порошненко!
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю