На Днепропетровщине запустили Программу «Шляхами героїв» для школьников

25.09.2017 10:15

Cоветник губернатора Днепропетровщины Юрий Голик на своей страничке в Фейсбук рассказал, что ОГА запустила программу «Шляхами героїв» для 15 539 учащихся 10-х классов всех школ области.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«В однодневной программе:

  • - 25-я бригада в Гвардейском.
  • - Музей Гражданского Подвига (Музей АТО) в Днепре, который мы создали в прошлом году.
  • - Аллея Памяти Героев возле ДнепрОГА, открытая нами в этом году.
  • - Сама ДнепрОГА - холл на первом этаже, где расположен Центр Помощи Воинам АТО и членам их семей и постоянно проходят фотовыставки, бук-кроссинги и, по просьбам детей, Кот Тигр.

Делаем это каждый понедельник, вторник, четверг и пятницу.

В первом учебном полугодии на этой экскурсии побывает порядка 5 000 детей.

Экскурсия абсолютно бесплатная. Кормим в Гвардейском. Профессиональные экскурсоводы. И ответы на любые вопросы детей.

В этой Программе уже поучаствовали школьники из Широковского и Никопольского районов Днепропетровской области.

Наверное, мы могли бы быть классической ОГА, уйти в себя и заниматься малопонятными бюрократическими вещами. Тем более, никто нас внедрять эту программу не обязывал. Но хочется, чтобы дети со всей области, с детства понимали цену, которую Украина платит за свою Независимость. И чтобы поняли они это не на скучных нудных уроках «политинформации».

Жаль, что в мои школьные годы из подобного были только ежегодные экскурсии в краеведческий музей, который мы и так знали наизусть», – написал он.

Как это повлияет на рейтинг:
Советник председателя Днепропетровской областной государственной администрации
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее

Нині українським православним з ініціативи зовнішніх сил нав’язується дискусія стосовно святкування Різдва не 7 січня, а 25 грудня.

Ініціатори кажуть, що це дуже «сучасно» і відверто по «європейські» бути разом з католиками і протестантами та святкувати Різдво у терміни які колись встановив Ватикан. Але чи так це насправді? Чи усе так мило і просто?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю