На Днепропетровщине в этом году капитально отремонтируют более 150 дорог

14.04.2016 13:32

На Днепропетровщине стартовал капитальный ремонт дорог. Первыми к работе приступили подрядчики в Васильковском районе. В поселке Чаплино уже обновили дорогу, которая ведет к магазинам, почте, рынку. Сейчас взялись за ремонт дороги в селе Павловка. Работы планируют закончить до конца апреля. Всего на Днепропетровщине за областные средства обновят более 150 дорог.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу Днепропетровской облгосадминистрации.

На проведение работ выделено из областного бюджета более 400 млн. гривен. Качество, соблюдение технологии, гарантия не менее четырех лет – основные требования к подрядчикам.

Капитальный ремонт коммунальных дорог финансируется за счет как областного, так и местных бюджетов. В этом году на проведение работ планируется направить около миллиарда гривен.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю