На Днепропетровщине стартовал отбор участников «Школы проектного менеджмента»

16.09.2014 12:37

16 сентября председатель Днепропетровского областного совета Евгений Удод дал старт отбора участников «Школы проектного менеджмента», где будут обучать разработке проектов с привлечением международных партнеров - фондов, организаций, грантов, технической поддержки.

Об этом сообщает Интернет-издание "ГЛАВНОЕ".

«Мы покажем молодежи Днепропетровщины как самостоятельно разрабатывать актуальные проекты и воплощать их, дадим шанс активным специалистам получить новые знания, проявить себя, а в будущем - получить перспективную работу. Именно для этого отобраны лучшие тренеры - грамотные теоретики и опытные практики из крупнейших украинских и зарубежных компаний », - подчеркнул Евгений Удод.

Программа обучения «Школы проектного менеджмента» предусматривает участие в реальных проектах от разработки до реализации, прикладные тренинги и семинары, а также work-shop от опытных и успешных проектных менеджеров. После окончания проекта все участники получат сертификаты и рекомендательные письма, которые помогут в дальнейшем трудоустройстве. Курс обучения рассчитан на 4 месяца, занятия будут проводиться 2 раза в неделю.

Онлайн тестирование продлится с 16 сентября по 10 октября, которое могут пройти студенты старших курсов и молодежь до 28 лет.

Тестирование проходит официальном сайте «Молодежного центра Днепропетровщины »по ссылке: http://molodcentr.org/test-senter. Также дополнительную информацию можно получить у координаторов проекта по телефону: (066) 094 54 35.

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва, экс-председатель Днепропетровского областного совета
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю